KONST / Litografier / Färglitografi 15989285
nr 1598 9285
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
2 st, Alain Berck-Vitz (f. 1943), signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 42x35-48x37 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:37:06
16/2 17:33:06